Služby

Autoštefan - dovoz autFirma ŠTEFAN s.r.o. se sídlem v Březnici se zabývá dovozem automobilů ze zahraničí od roku 1994.Většina vozidel je dovážena z Německa od stálých partnerů, kde máme zaručen 100% původ vozu(doklady,klíče,servisní kniha…). Údaje Vám můžeme ověřit dle VIN vozidla v databázi České republiky.

Specializujeme se na dovoz vozidel zn.Škoda, ale není pro nás žádný problém přivézt jakékoliv vozidlo všech značek podle požadavku klienta.Po zkušenostech z předešlých let se zaměřujeme na vozidla nehavarovaná, s úplnou servisní historií a jasným původem.

K dovezeným vozidlům zajištujeme veškerý možný servis včetně prodeje náhradních dílů,odtahové služby,čištění,lakování,karosářských prací,přípravu a zajištění STK+EMISE

K dovezeným vozidlům zajišťujeme veškerý možný servis viz:

Financování

Naše firma spolupracuje od roku 2005 se společností GE Money Auto. Dle přání zákazníka Vám zprostředkujeme autoúvěr či leasing na Vaše vozidlo, i  když není u nás zakoupené.

Registrace vozu
Na každé dovezené auto Vám zajistíme prohlídku na stanici technické kontroly a měření emisí. Po dohodě přihlásíme na příslušném registru vozidel ZDARMA v ceně vozu.

Pojištění
Po vzájemné dohodě Vám nabídneme povinné i havarijní pojištění šité na míru s nejvýhodnějšími tarify. Kompletní servis zajistíme u nás na provozovně!

Servis
Zajišťujeme kompletní servis vozů - výměna olejů, brzd, výfuků a další (diagnostika vozu). Samozřejmostí je i dodávka autodílů. Ve spolupráci s odborníky zajistíme opravu karoserií včetně lakování.

Dále nabízíme čištění interiérů vozu suchou i mokrou cestou.

Naším přáním je spokojený zákazník.